Edirne İpsala’da Mehmet Kerman projelerini anlattı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Önceki Periyot Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Edirne Vilayet Lider Vekili Aydoğan Akıncı, Enez Belediye Lider adayı Abdullah Bostancı, Sultangazi eski Belediye Başkanı Cahit Altunay ile Belediye Liderleri ile çok sayıda davetlinin katıldığı tanıtım programı saat 15.00’te İpsala Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programın İlk konuşmasını AK Parti İpsala İlçe Lideri Mahmut Tekin yaptı. Tekin,2014-2019 devirlerinde yapılan hizmetlere dikkat çekerek, “İpsala’yı hizmet belediyeciliği kesinlikle buluşturacağız” dedi.

AK Parti Vilayet Lideri Aydoğan Akıncı’nın konuşmasından sonra kürsüye gelen AK Parti Tekirdağ evvelki periyot Milletvekili Mustafa Yel, yaptığı coşkulu konuşma ile salonda alkış üstüne alkış aldı. İpsala Kaymakamlık vazifesi yaptığını ve İpsala’yı yakından tanıdığını belirterek “Mehmet Kerman liderin çalışkanlığını biliyorum. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. İpsala’ya mührünü vurmaya devam edecektir” dedi.

PROJELERİNİ TANITTI

Alkışlar ve sloganlar eşliğinde kürsüye gelen AK Parti Belediye Lider adayı Mehmet Kerman, projelerini slayt sunumu eşliğinde gerçekleştirdi.

2014-2019 yıllarında İpsala’ya birçok hizmeti getirdiklerini tabir eden Kerman, ”Ankara’dan aldığımız güçle İpsala’ya hizmet etmek istiyoruz. Sizlerin takviyesine ve Allah’ın yardımına inanıyoruz. İpsala’nın yazgısını daima birlikte yeneceğiz.” dedi.

İpsala’ya 600 TOKİ konutu, etraf yolu ,huzur konutu, etraf yolu üzere vaadlerde bulunan Kerman’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

Aday ve proje tanıtımından sonra Saraçilyas mahallesinde bulunan seçim ofisine geçen AK Partililer kurdele keserek seçim ofisini hizmete açtılar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir