Kerem Aktürkoğlu Galatasaray’dan gidiyor mu? Kerem Aktürkoğlu Galatasaray’dan ayrılıyor mu, ayrılacak mı?

Kerem Aktürkoğlu Galatasaray’dan gidiyor mu? Kerem Aktürkoğlu, Galatasaray ile şampiyonluk yaşadıktan sonra Avrupa’nın en büyük 5 kadrosundan birine transfer olmayı hayal etiğini açıkladı. Kulüp televizyonuna konuşan Kerem, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Açıklamaların akabinde Kerem Aktürkoğlu Galatasaray’dan gidiyor mu? Kerem Aktürkoğlu Galatasaray’dan ayrılıyor mu, ayrılacak mı? Merak edildi. Ayrıntılar…

KEREM AKTÜRKOĞLU GALATASARAY’DAN AYRILIYOR MU?

Galatasaray’ın yıldızı Kerem Aktürkoğlu, yakın ve uzun vadeli planlarını açıkladı. 24 yaşındaki futbolcu, “En yakın hayalmi şampiyon olmak. Önümüzdeki 10 yılda ise kendimi Avrupa’nın 5 büyük kulübünden birinde görüyorum” dedi.

“ÇOK ÇALIŞIYORUM”

Hayallerinden bahseden Kerem, “En yakın hayalim Galatasaray ile şampiyonluk yaşamak, kupayı kaldırabilmek. Ondan sonra hayaller hiçbir vakit bitmez. Avrupa’da ülkemi, Galatasaray’ı, ailemi temsil etmek istiyorum. Önümüzdeki 10 yılda kendimi Avrupa’nın 5 büyük kulübünden birinde görüyorum. Oralarda oynamak istiyorum. Olağan olur mu olmaz bilmiyorum lakin bunun için kendimi zorluyorum, çalışıyorum, çabalıyorum. İnşallah o günleri de görürüz” dedi.

“BABAM BANA SÖYLEMİŞTİ”

Babasının dayanağından bahseden 24 yaşındaki futbolcu, “Babam yalnızca babam değil, hayat arkadaşım, her şeyim. O yüzden en çok babam için hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum. Zira birinci profesyonel imza attığımda bana, ‘Sen Avrupa’nın en büyük kulüplerinde oynayacaksın.’ dediğini hatırlıyorum. Bazen hayallerimden uzaklaştığım vakit bile onun gözlerinde uzaklaşmadığını görebiliyorum. Bana, ‘Sen bu türlü düşünebilirsin lakin benim fikrim hiçbir vakit değişmedi.’ demiştir. Hayallerimi gerçekleştirebilmeyi öncelikle babam, sonra da ailem için çok fazla istiyorum” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir