Öğrencisiyle cinsel ilişki kuran kadın ülkeden kaçtı: Paraya para demiyor

İskoçya’da gündem eski vücut eğitimi öğretmeni Melissa Tweedie…

2017 yılında bir öğrencisiyle otel odasında cinsel ilgiye girdiği ortaya çıktıktan sonra meslekten men edilen ve ülkeden kaçmak zorunda kalan genç bayanın yeni mesleği ortaya çıktı…

İskoç basınında yer alan haberlerde İskoçya’dan ayrıldıktan sonra Dubai’ye yerleşen ve kendine yeni bir meslek seçen Tweedie’nin bu ülkede varlıklı müşterileri sayesinde çok varlıklı olduğu ve adeta “paraya para demediği” ortaya çıktı.

Genç bayanı yakından tanıyan biri, “Başına gelen en güzel şey öğretmenliği bırakmak oldu” dedi.

Beden eğitimi öğretmeni olmak yerine Dubai’ye giden ve Covid-19 salgını boyunca uzaktan yoga, tarot, hipnoterapi ve meditasyon eğitimi alarak eğitmen olan bayanın özel ve küme dersleri verdiği belirtildi.

SEANSTA YOK YOK

Genç bayanın 90 dakikalık seans başına 200 pound yani yaklaşık 4.500 TL para aldığı da kayıtlara geçti. Yoga, tarot falı, el falı, meditasyon ve hipnoterapi dersleri veren bayanın 12 kişilik küme seanslarında ise kişi başı 270 pound yani yaklaşık 6 bin TL aldığı öğrenildi.

The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, “Öğretmenlik yapmayı bırakarak İskoçya’yı terk etmesi başına gelen en güzel şey oldu. Orada keyfi yerine, nişanlandı ve bol bol güneşleniyor. Çok para kazanıyor ve sevdiği şeyi yapıyor” sözünü kullandı.

90 dakikalık seansta kristal küreden geleceği yorumlayan bayanın gong ve gibisi aksesuarları da kullandığı aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir